Het St-Gregorius deed dit jaar voor het eerst mee met het Junior Kalveren Gala, een project van het UCK en NFF. Een gemixte groep met leerlingen uit 4,5 en 6 vwo deed mee vanuit het vak KUBV. In een workshop van drie uur leerden de leerlingen hoe ze een korte film moeten bedenken, regisseren, filmen, spelen en monteren. In de film mochten geen gesproken dialogen voorkomen, het verhaal moest door de beelden, het acteerwerk en de manier van monteren verteld worden.

Gisterenmiddag kwamen alle deelnemers van verschillende scholen in en om Utrecht naar de stadsschouwburg voor de nominaties en de
uitreiking van de prijzen.

Eerst werden ze als echte sterren op de foto gezet op de rode loper.

img_2116

Er waren dertig filmpjes genomineerd in 10 verschillende categorieën. Van te voren wist niemand of je überhaupt genomineerd was, dat maakte het in de grote l’Or zaal extra spannend. En dan zie je ineens de film die onze leerlingen hebben gemaakt op het grote scherm, geweldig!
Onze school was genomineerd in de categorie beste poster en heeft twee fantastische prijzen in de wacht gesleept:

Beste film idee (Anna, Annemarije, Busenur, Chahida, Hajar, Iliana en Mila uit vwo 4)
Beste film (Annegien, Noor, Nonna en Peter-Bart uit vwo 6)

Super goed samengewerkt. We zijn heel trots op onze talentvolle leerlingen!

Bekijk hier de foto’sCategorieën: Schoolnieuws