2017-2018Medewerkers
Schoolleiding
Nynke Gerritsman-gerritsma@gregorius.nlrector
Pieter Datthijnp-datthijn@gregorius.nlteamleider vwo 2 t/m 6 en Internationale leerroute
Bernice Schutteb-schutte@gregorius.nlteamleider havo bovenbouw
Bibian Gilissenb-gilissen@gregorius.nlteamleider mavo klas 2, 3 en 4
Jolanda Donkerj-donker@gregorius.nlteamleider onderbouw mavo/havo/vwo klas 1/ havo-kansklas en vrijeschool-leerroute
Carla Wilpshaarc-wilpshaar@gregorius.nlteamleider havo 2 en 3
Decanen
Erna Klaassen (vervanging voor Thalitha Bhugwandass)e-klaassen@gregorius.nlDecaan mavo
Ruud de Ligtr-deligt@gregorius.nlDecaan havo
Klaas Danhofk-danhof@gregorius.nlDecaan vwo
Zorgcoördinatoren
Karlijn Veltmank-veltman@gregorius.nlZorgcoördinator Nds (incl. vrijeschool-leerroute)
Karin van Weltk-vanwelt@gregorius.nlZorgcoördinator AvW
Verzuimcoördinator
Irma van Buureni-vanbuuren@gregorius.nlVerzuimcoördinator
Mentoren
Frans Jolingf-joling@gregorius.nlVs1a (7a)
Roos Machielr-machiel@gregorius.nlVs1b (7b)
Cheryl Jagroepc-jagroep@gregorius.nlm1a
Samah Hamdis-hamdi@gregorius.nlm1b
Aniek Greiteman & Zohra Aharama-greiteman@gregorius.nl, z-aharam@gregorius.nlhk1a
Chiel Geertsemac-geertsema@gregorius.nls1a
Marieke Sesinkm-sesink@gregorius.nlsi1b
Eveline Sterne-stern@gregorius.nlm2a
Anita Mockinga-mocking@gregorius.nlm2b
Miep Staalm-staal@gregorius.nlhk2a
Nico Gerartsn-gerarts@gregorius.nlh2a
Jawek Kamstraj-kamstra@gregorius.nlsi2a
Jarka Buijsj-buijs@gregorius.nlvi2b
Matthijs van der Medem-vandermede@gregorius.nl
s2c
Nordin El Mannoutin-mannouti@gregorius.nlm3a
Michel de Eschm-deesch@gregorius.nlm3b
Regine Botsr-bots@gregorius.nlh3a
Andy Kwaada-kwaad@gregorius.nlv3a
Daan de Graaf, Carla Wilpshaard-degraaf@gregorius.nl, c-wilpshaar@gregorius.nlsi3a (bij splitsing vakken: h3b, hi3, vi3)
Harrie van den Bergh, Ischa Vrolijk, Erna Klaassen, Roel Ootjersh-vandenbergh@gregorius.nl, e-vrolijk@gregorius.nl, e-klaassen@gregorius.nl, r-ootjers@gregorius.nlm4a,b,c
Frank Dirkx, Ferry van Greevenbroek, Mariska Vreeswijk, Jonas Vergeldt en Jan Willem Foppenf-dirkx@gregorius.nl, f-vangreevenbroek@gregorius.nl, m-vreeswijk@gregorius.nl, j-vergeldt@gregorius.nl, j-foppen@gregorius.nlhavo 4
Zinzi Rozemaz-rozema@gregorius.nlv4a
Paul van de Wielp-vandewiel@gregorius.nlv4b
Marianne Kriekm-kriek@gregorius.nlh5a
Lisander Zwartl-zwart@gregorius.nlh5b
Peter Fonck p-fonck@gregorius.nl h5c
Leo den Oudenl-denouden@gregorius.nlh5d
Roos Maierr-maier@gregorius.nlv5a
Ellen Steenvoordene-steenvoorden@gregorius.nlv5b
Hedda Magnush-magnus@gregorius.nlv6a
Wieke Visser w-visser@gregorius.nl v6b

Overzichten personeel

Overzicht van het Onderwijs Ondersteunend Personeel van het St-Gregorius College in het schooljaar 2018-2019; klik hier