Op het Gregorius werkt een hecht en enthousiast team van docenten en onderwijs ondersteunende medewerkers dagelijks aan prima onderwijs in een prettige sfeer en onder optimale omstandigheden. De leerling staat daarbij vanzelfsprekend centraal. Ons doel is dat iedereen zich snel thuis voelt binnen onze school. We willen leerlingen helpen het maximale uit zichzelf te halen en we doen er alles aan om hun ontwikkeling te ondersteunen en hen te begeleiden naar het eindexamen.

De mentor is voor leerlingen erg belangrijk! De mentor maakt leerlingen wegwijs op school, houdt de vordering in de gaten en probeert de leerlingen extra te begeleiden.

Schoolleidingper 1-aug-2020
Ron Dorreboomr-dorreboom@gregorius.nlrector
Afdelingen
Hedda Magnush-magnus@gregorius.nlDescart
Roos Machielr-machiel@gregorius.nlWaldorf Utrecht
Bibian Gilissenb-gilissen@gregorius.nlRegulier mavo klas 2, 3 en 4
en regulier havokans klas 2
Carla Wilpshaarc-wilpshaar@gregorius.nlRegulier havo klas 2 en 3
Bernice Schutteb-schutte@gregorius.nlRegulier havo klas 4 en 5
Pieter Datthijnp-datthijn@gregorius.nlRegulier vwo
Decanen
Klaas Danhofk-danhof@gregorius.nlDecaan vwo
Ruud de Ligtr-deligt@gregorius.nlDecaan havo
Cheryl Jagroep &
Thalitha Bhugwandass
c-jagroep@gregorius.nl,
t-bhugwandass@gregorius.nl
Decaan mavo
Coördinatoren leerlingbegeleiding
Karlijn Veltmank-veltman@gregorius.nlNds
(Waldorf Utrecht &
regulier mavo &
regulier havokans)
Karin van Weltk-vanwelt@gregorius.nlAvW
(Descart &
regulier vwo en regulier havo)
Verzuimcoördinator
Irma van Buureni-vanbuuren@gregorius.nlVerzuimcoördinator
Mentor2020 - 2021Descart
Marieke Sesinkm-sesink@gregorius.nlv1a
Jarka Buijsj-buijs@gregorius.nlv1b
Chiel Geertsemac-geertsema@gregorius.nlvh1c
Olaf Köppingo-kopping@gregorius.nlvh1d
Zinzi Rozemaz-rozema@gregorius.nlvh1e
Ischa Vrolijke-vrolijk@gregorius.nlhk1f
Klassenleerkracht / mentor2020 - 2021Waldorf Utrecht
Frans Jolingf-joling@gregorius.nl7a
Lars Leeferinkl-leeferink@gregorius.nl7b
Marijn de Bruinm-debruin@gregorius.nl7c
Marcel Seelenm-seelen@gregorius.nl8a
Suzanne Taylors-taylor@gregorius.nl8b
Frederika Zomermanf-zomerman@gregorius.nl9a
Lisander Zwartl-zwart@gregorius.nl9b
Mentoren2020 - 2021Reguliere stroom
mavo / havokans
Anita Mockinga-mocking@gregorius.nlm2a
Cheryl Jagroepc-jagroep@gregorius.nlm2b
Miep Staalm-staal@gregorius.nlhk2a
Wilma Timansw-timans@gregorius.nlhk2b
Michel de Eschm-deesch@gregorius.nlm3a
Nordin El Mannoutin-mannouti@gregorius.nlm3b
Adriaan Elsenaar,
Ischa Vrolijk,
Annemarie Twilhaar,
Ferry van Greevenbroek
a-elsenaar@gregorius.nl,
e-vrolijk@gregorius.nl,
a-twilhaar@gregorius.nl,
f-vangreevenbroek@gregorius.nl
m4
havo / vwo
Nico Gerartsn-gerarts@gregorius.nlklas 2 (s2a, si2a)
Regine Botsr-bots@gregorius.nlh3 (h3a, hi3a)
Roos Maierr-maier@gregorius.nlv3 (v3a, vi3a)
Hans Mandersh-manders@gregorius.nlh4a
Theo Rentenaart-rentenaar@gregorius.nlh4b
Jonas Vergeldtj-vergeldt@gregorius.nlv4a
Tim van Liert-vanlier@gregorius.nlv4b
Peter Fonck, Mariska Vreeswijkp-fonck@gregorius.nl,
m-vreeswijk@gregorius.nl
h5
Jawek Kamstraj-kamstra@gregorius.nlv5 (v5a, v5b)
Wieke Visserw-visser@gregorius.nlv6a
Frank Dirkxf-dirkx@gregorius.nlv6b