Tijdens zes jaar vwo of vijf jaar havo leren onze leerlingen stellingen bewijzen bij wiskunde, belangrijke historische gebeurtenissen in het perspectief van het nieuws plaatsen bij geschiedenis, hoe het menselijk lichaam werkt bij biologie, en nog heel veel meer. Maar wat we onze leerlingen vooral willen leren is creatief te zijn, originele oplossingen te verzinnen en breed te denken. En ook zichzelf beter te begrijpen, elkaar beter te begrijpen, en aardig te zijn. Leerlingen op het Gregorius tonen lef en hebben energie. Gisterenavond tijdens het eindexamenconcert en eindexamenexpositie zagen we precies dát. De leerlingen die beeldende vormgeving als examenvak hebben, hielden een expositie. De leerlingen die muziek als examenvak hebben, traden op. Wat een vreugde, wat een plezier, en wat een talent. Dit zijn de leerlingen die hebben geleerd om zich te ontwikkelen en dat hun leven lang zullen blijven doen. Dit zijn de innovatieve wereldburgers van de toekomst. Wat een avond!

Vanaf schooljaar 2020-2021 doen alle leerlingen die zich aanmelden op het Gregorius eindexamen in een kunstvak: muziek, beeldend, drama, en/of dans. Meer informatie over de nieuwe school design, science en art is te vinden via www.gregorius.nl/descart.

Categorieën: Schoolnieuws