In de derde periode van dit schooljaar hebben leerlingen uit de eerste klas het talentuur van Trajectum tot Utrecht gevolgd. Ze zijn naar Het Utrecht Archief geweest, hebben ’s avonds de wandeling ‘Trajectum Lumen’ gelopen en moesten tot slot een folder/fototocht/speurtocht over een bekende Utrechtse persoon of gebeurtenis maken. Twee leerlingen, Elif en Ella, hebben een folder over Nijntje gemaakt.
 WP_20160706_001
Aangezien Nijntje in Japan heel populair is, heeft iemand de folder in het Japans vertaald. Deze folder van onze leerlingen ligt nu bij de VVV op het Domplein. Elif en Ella zijn supertrots. Dus mochten jullie komende maanden Japanse Toeristen in de binnenstad van Utrecht zien lopen met een Japanse Folder over Nijntje dan is deze gemaakt door onze leerlingen. Een super voorbeeld van Ondernemend Onderwijs.
Geweldig dames, compliment!
Categorieën: Schoolnieuws