Op zaterdag 9 april was het niet alleen de extra open dag waar het Gregorius College zich van haar beste kant liet zien. Twee van onze leerlingen, Mara pot uit havo 5 en Emil Beemer uit vwo 6, gingen, vergezeld door twee medeleerlingen, Jonathan Schoen en Masja Zweers uit vwo 5 en twee docenten geschiedenis, naar de finale van de Nationale Geschiedenisquiz voor scholieren in Boxtel.

Twintig scholen uit het hele land deden mee aan deze wedstrijd om de titel van beste geschiedenisschool van Nederland binnen te halen. Van deze twintig scholen lieten Mara en Emil er zeventien achter zich, waaronder meerdere gymnasia, en werden uiteindelijk zevende. Van de Utrechtse scholen wist alleen het Stedelijk Gymnasium hoger te eindigen dan onze school. We zijn trots op onze leerlingen en het resultaat! Het was de eerste keer dat het Gregorius aan de landelijke finale meedeed en het was zeker voor herhaling vatbaar.

En los van de strijd om het kampioenschap was het een zonnige en gezellige dag en dat is ook veel waard!

Categorieën: Schoolnieuws